ПРО НАC
  Ми орієнтована на громаду екологічно свідома компанія з проектування, побудови ландшафтів, яка займається інноваційним дизайном.

         Цього року ми відзначаємо свій 14-й рік служіння громаді. Ми прагнемо надати найкращу послугу в нашій галузі та поважаємо запити та відгуки громади.

         Ми дякуємо вам, наші клієнти, за вашу довіру нам та вашу впевненість в нас. І в 2021 році ми докладемо максимальних зусиль, аби зробити наш рідний край комфортнішим та щасливішим місцем для проживання.

   

В основі V&N знаходяться наступні цінності, за якими ми будуємо нашу справу:
1. V&N прагне створити естетично вигідні, екологічно відповідальні ландшафти, які є унікальним відображення наших замовників, для яких вони створені.
2. Команда V&N забезпечує натхненний ландшафтний дизайн, співпрацюючи з якісним будівництвом та високими стандартами обслуговування клієнтів. Наші висококваліфіковані майстри забезпечать, що ландшафт, який ми створюємо, надаватиме виняткової краси та цінності на довгі роки.
3. Ми обслуговуємо своїх клієнтів в повній чесності, цілісності, та наполегливій праці. Ми пишаємось своєю роботою, тому що для кожного з нас робота з ландшафтами — це не просто кар’єра, а й пристрасть. Ми дуже любимо те, що робимо, і розраховуємо, що це відобразиться на середовищах для проживання, які ми створюємо.
4. Більше за все, ми присвячені довгостроковим стосункам із нашими клієнтами через особисту увагу до кожної деталі.