Про нас

 

   Наш сімейний Садовий центр і розсадник «Валентин і Наталія» пропонує для Вас садові рослини, дерева і чагарники найкращої якості!

 Ще з 2007 року Садовий центр і розсадник «Валентин і Наталія» підтверджує заслужену репутацію надійного і відповідального партнера, який грамотно підходить до вибору товару, гарантує високу якість, а головне знаходить індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Обслуговування у нас краще!

Ми витратимо на Вас стільки часу, скільки буде потрібно, щоб Ви були впевнені в правильному виборі рослин, і в догляді за ними. Крім того, підкажемо, які з рослин і дерев найкраще підійдуть для грунту на Вашій ділянці і ідеально впишуться в ландшафт.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання після покупки рослини в зв’язку з її здоров’ям, ми завжди готові дати вам пораду по догляду.

 

Що ми готові для Вас запропонувати?
У нашому широкому асортименті Ви можете купити оптом і в роздріб декоративні рослини рослини для озеленення, хвойні дерева і чагарники, листяні дерева, багаторічники, однорічники, а також фруктові дерева.

Перераховані вище рослини вирощені в екологічно чистих умовах і з дотриманням всіх норм у догляді. Посадковий матеріал відповідає високим стандартам якості і адаптований до кліматичних умов України.