ландшафтний дизайн

 

 

Будь-які ландшафтні роботи на Вашій ділянці починаються із складання проекту. Влаштування саду — трудомістка робота, що вимагає гармонійного і грамотного поєднання елементів географії, історії, мистецтвознавства, дизайну та архітектури і т.п.
Проекти розробляються індивідуально для кожної ділянки з урахуванням побажань замовника, творчого погляду фахівця, природних ландшафтних компонентів, архітектурних, планувальних та інженерних рішень, рослинності та грунту.
Ландшафтне проектування — досить складна і тривала за часом робота, що складається з декількох етапів.
Передпроектний етап. Наші фахівці виїжджають до Вас для проведення ландшафтного аналізу проектованої ділянки і навколишньої території, точних вимірів ділянки та складання плану всіх існуючих і передбачуваних будівель, оцінки стану грунту, рельєфу, рослинності.
Ситуаційний план. Дає уявлення про стан об’єкта, що проектується в ландшафтно-планувальній системі. Тут вказуються всі наявні та плановані споруди, наносяться ділянки прилеглої місцевості, розташування центральних комунікацій.
Генеральний план — основа технічного проекту з нанесенням споруд, водойм, газонів і квітників, деревно-чагарникових груп, пристроїв зовнішнього освітлення, елементів малих архітектурних форм.
Дендрологічний план показує: як спроектовані рослинні композиції, де розміщені деревно-чагарникові групи, окремі дерева, групові і алейні посадки, живоплоти, квітники і т.д. В асортиментній відомості вказується використовувана рослинність, види, сорти і кількість рослин.
Кошториси. Складаються на виконання окремих видів робіт і зведений кошторис на весь проект.
Ландшафтне проектування — це творчість гармонійного облаштування ландшафту за допомогою переважно природних елементів (рельєфу, грунту, каменю, води, рослинності). Важливим етапом ландшафтного проектування дизайну ділянки є функціональне зонування території. Використовуючи закони композиції і засоби організації простору, дизайнер ділить сад на окремі ділянки, чітко визначаючи їх призначення. Зонування визначає розміщення різних елементів саду (парадна зона, майданчик для ігор і відпочинку, декоративний город, господарчі приміщення, клумби, тощо).
Коли Ви довіряєте професіоналам, проект стає прямим відображенням стилю і побажань самих клієнтів. Ідеальний варіант, коли ландшафтний дизайнер, супроводжує проект від ідеї і до втілення. Але навіть якщо ви хотіли б скористатися створенням тільки садового проекту або ескізу території, ми з готовністю допоможемо Вам.

Генеральний план ділянки

 

Ескіз ландшафтного дизайну

 

Дренажний план ділянки

 

План освітлення території

 

Тематичний садовий дизайн

 

План поливу ділянки, в т.ч. автоматичний полив

 

МАФ ( доріжки і мощення, скульптури, фонтани)

 

 

 

 

 

Ландшафтного дизайну

Автополиву

Догляду

Озеленення