Вирощування

Власне вирощування надає можливість реалізувати якісні рослини за дуже привабливими цінами!!! 

Вирощування на власній ділянці

Ми маємо більше 10 років досвіду вирощування в Україні.

СТРИЖКА

Ми двічі на рік проводимо стрижку наших рослин. Стрижка надає рослинам належну форму і компактність. Тому ми дуже піклуємось про зовнішній вигляд наших рослин і щоб в подальшому після стрижки мали чудову фому і радували ваше око кожного дня. 

 

Детали

ПІДЖИВЛЕННЯ

Своєчасне і в міру хороше підживлення один із найважливіших елементів. Коли рослина гарно підживлена вона вам відячить чудовим приростом, і прекрасним декоративним виглядом. Але слід не забувати через мірне підживлення може погано впливати на саму рослину. Тому ми слідкуємо щоб наші рослини були своєчасно і в міру підживленні якісними добривами.

 

РЕАЛІЗАЦІЯ

Більшість рослин ми реалізуємо у пластикових контейнерах з закритою кореневою системою.Контейнер забезпечує зручність для торгівлі та транспортування, мінімізує до нуля ризики гибелі рослин.Контейнер надає можливість працювати з рослиною на протязі всього року. В нашому садовому центрі ви самі можете впевнитися в якості рослин і професіності наих продавців. Ми прагнемо аби кожен клієнт був задоволений і хотів повертатися до нас ще і ще.

ПЕРЕСАДКА

Ми пересаджуємо рослини з місця на місце кожні 2-3 роки. Все це робиться за для того щоб ком у рослини зберігав гарну форму і при пересадці чи висадці на вашій присадибній ділянці мав точну гарантію на те що рослина приживеться.

ПРОПОЛКА

Ми вчасно боремось з бур’янами. Своєчасне сапання і прополка від бур’янів грає також не мало важливу роль. Так ріст і розвиток рослини в якісь мірі збільшується, і в таких умовах рослина комфортніше себе почуває.