• Ялиця пухнастонасінна "Компакта"

Ялиця Субальпійська Компакта – карликовий сорт ялиці субальпійською. Виведена з насіння в 1879 році в дендрарії Арнольда Гарвардського університету у передмісті Бостона (штат Массачусетс, США). Одна з найкращих форм карликової ялиці.

Являє собою карликова дерево, що досягає 2-3 м у висоту. Приріст до 3-5 см в рік. У 30 років досягає 3 м у висоту. Гілки короткі, жорсткі, щільні, спрямовані вгору. Крона густа, широка, конічна або кеглевидная. Кора сріблясто-сіра, гладка, у старих дерев - Молоді пагони попелясто-сірого кольору, з коротким іржавим опушенням. Нирки майже кулясті, смолисті.


Хвоя дуже густа, серповидна, сріблясто-блакитного кольору, знизу з білими устьичными лініями, при розпусканні срібляста, не колюча, до 3 см в довжину.

Шишки видовжено-еліптичної форми, злегка стиснуті в верхівці, стоячі, зібрані по кілька штук, досягають 6-10 см в довжину і 3,5-4 см завширшки, незрілі червонуватого кольору. Насіння конусоподібної форми з таким же крилом, блискучим, але більш темного кольору. Зріють в серпні-вересні.

Зона морозостійкості: 5а

поради по догляду

Місцерозташування: Добре росте на родючому, помірно вологим і добре дренованому грунті. Переносить короткочасне перезволоження. Може пошкоджуватися ранніми весняними заморозками. Має стійку до снігопадів крону.

Хвороби та шкідники: Стійкість до шкідників висока.

Використання: добре виглядає в одиночних і групових посадках, в алеях, парках, вересових і кам'яних садах. Поєднується з ялівцями, злаками, бересклетом «Compactus», вербою, ялиною, обліпихою, лохом, клен гіннала, самшитами, тюльпанами, котовником, камасией, перовскией, з незабудками, хаконехлоей і сочевичником весняним. Використовується також в якості новорічного дерева.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ялиця пухнастонасінна "Компакта"

  • ₴1400.00грн

  • Без ПДВ: ₴1400.00грн