• Ялиця корейська "Силберлок"

Ялиця корейська Силберлок – дуже ефектний сорт ялиці корейської. Сорт був виведений в Німеччині садівником Гюнтером Хортсманном (Gunter Horstmann) в 1986 році. Форма була нагороджена Королівським Садівничим Товариством премією AGM (Award Garden of Merit).

Являє собою невисоке дерево з правильною конусоподібною або пірамідальною симетричної кроною, іноді з 2-3 вершинки. Досягає 5 м у висоту при діаметрі крони 3 м. Рослина медленнорастущее, річний приріст досягає 6-8 (10) див. В 10 років виростає до 1,2-2 м при діаметрі крони 1,5 м. Стовбур прямий, рівний. Скелетні гілки рівні і прямі, рівномірно розростаються в боки, сильно гілкуються, від стовбура відходять під гострим кутом, спрямовані в сторони і вгору. Кора у молодих дерев світло-сіра, гладка, пізніше стає тріщинувата, з червоно-коричневими тріщинами. Молоді пагони покриті тонкими волосками, жовтуваті, пізніше пурпурові.

Хвоя дуже декоративна, зверху темно-зелена, знизу сріблясто-біла. Голки зігнуті так, що видно їх нижня світла поверхня. Завдяки цьому, здається, що хвоя вкрита інеєм.

Шишки пурпурно-фіолетові, циліндричні, 5-7 см в довжину і 2-2,8 см в ширину. У молодому віці плодоносить рясно. З'являються навесні.

Зона морозостійкості: 5-7

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ялиця корейська "Силберлок"

  • ₴1620.00грн

  • Без ПДВ: ₴1620.00грн